KONTAKTA OSS


Björn Lindvall, VD

Tel: 0707601799
bjorn@renoveragolv.se


Jens Rosblad, Säljare (Kontor Väst)

Tel: 0733126804
jens@renoveragolv.se


Gobben Ohlsson Haugland, Säljare/Projektledare

Tel: 0738555137
gobben@renoveragolv.se


Matilda Lindvall, Inköp/Projekt

Tel: 0727336663
matilda@renoveragolv.se


Milan Stanojevic, Golvrestauratör

Tel: 0737803624
milan@renoveragolv.se


Ruslan Moroz, Golvrestauratör

Tel: 0767010479
ruslan@renoveragolv.se


Anton Semeniuk, Golvrestauratör

Tel: 0790159698

anton@renoveragolv.se

Kontaktuppgifter Renoveragolv:

Huvudkontor Stockholm (Faktureringsadress)
RGAB Renoveragolv AB, Hästhagsuddsvägen 8
139 60 Värmdö   Tel: 070-760 17 99

Kontor Västsverige (Säljare: Jens Rosblad)
Egnahemsvägen 6
515 70 Rydboholm  Tel: 073-312 68 04

Kontor Strömstad (Säljare/Projektledare: Gobben Ohlsson)
Riksvägen 121
457 31 Tanumshede  Tel: 073-855 51 37

E-post
(Använd e-postadressen nedan för alla typer av förfrågningar eller formuläret här intill)
info@renoveragolv.se

Contact Form Renovera Golv

6 + 9 =

Vi arbetar i hela Sverige och vårt huvudkontor finns på Värmdö.